Virtuální prohlídka

Prostřednictvím virtuální prohlídky můžete nahlédnout do interiéru naší školy. Prohlídka zachycuje všechny důležité prostory školy od vstupní haly, přes chodby, učebny, laboratoře až po školní družinu a jídelnu. Statické záběry byly vytvořeny před časem, avšak škola neustále prochází nejrůznějšími proměnami, na nichž se v nemalé míře tvořivě podílejí naši žáci a studenti. Nicméně sebelepší technika nedokáže nahradit osobní návštěvu, proto vás u nás kdykoli rádi uvítáme a provedeme.

Dino schools of Prague

Učebna základní škola

Vestibul

Učebna gymnázium

Laboratoř

Herna

Herna - mateřská školka

Gymnazijní klub

Tělocvična

Obchod s uniformami

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Český den proti rakovině
  • Oslava 30.výročí Sametové revoluce
  • 13. 11. Den Laskavosti
  • TERCIE B & KVARTA A ještě laskavější? No jasně!
  • Den Laskavec