Náš tým

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Učitelé prvního stupně

Učitelé druhého stupně

Rodilí mluvčí

Asistenti pedagoga

Koordinace školních akcí

Vychovatelé

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Výlet do Šestajovic
  • Oslava 30.výročí Sametové revoluce