Náš tým

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Učitelé prvního stupně

Učitelé druhého stupně

Rodilí mluvčí

Asistenti pedagoga

Koordinace školních akcí

Nikol Ariasová

Koordinátorka školních akcí
Sekretariát

nikol.ariasova@dinoskola.cz

Vychovatelé

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Werichova vila
  • ŠVP 2.A + 2.B