Náš tým

Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.

Učitelé gymnázia

Mgr. Sirus Zafar

Učitel matematiky a fyziky
sirus.zafar@dinoskola.cz

Rodilí mluvčí

Koordinace školních akcí

Vychovatelé

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Český den proti rakovině
  • TERCIE B & KVARTA A ještě laskavější? No jasně!
  • Den otevřených dveří na gymnáziu
  • První školní den
  • Poznávací exkurze v Berlíně kvarty a sexty