Pro uchazeče

Nově přijímáme každý školní rok žáky do 1. a 6. ročníku.

Přestupy do ostatních ročníků jsou možné v případě volné kapacity. Kapacita jedné třídy je 16 žáků, ve výjimečných případech může být navýšena max. na 18 žáků. O přijetí dítěte ke vzdělávání rozhoduje ředitel školy na základě níže popsaných kritérií s ohledem na kapacitu a filozofii školy.
studenti a učitel

Přijímací řízení do 1. třídy

Při přijímání žáků vycházíme ze souhrnu kritérií, jejichž cílem je vytvoření vyvážené a harmonické skupiny dětí, kdy přihlížíme zejména k věku a školní zralosti dítěte, úspěšnému splnění přiměřeně zadaných úkolů, interakci při zápisu a k faktu, zda již školu navštěvuje sourozenec.

Důležitý je samozřejmě soulad očekávání rodičů a školy. K bližšímu poznání atmosféry a filozofie naší školy slouží rodičům Dny otevřených dveří, které škola pořádá, nebo možnost domluvit si návštěvu školy individuálně.

2 holčičky sedící v učebně

Poskytujeme svým žákům a studentům nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se na našich školách školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři a že studium probíhá v moderně vybavených třídách.
budoucí žáci základní školy

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Oslava 30.výročí Sametové revoluce
  • 13. 11. Den Laskavosti