Obchod s uniformami

Školní uniformy

Naši žáci a studenti nosí uniformu. A to po celou dobu studia, tedy od první třídy základní školy až po poslední stupeň osmiletého gymnázia. Při výběru dodavatelů klademe vysoké nároky na zpracování a kvalitu materiálů. Navštivte náš obchod a vyberte si ze široké nabídky školních stejnokrojů.

Otevírací doba obchodu je uvedena níže, návštěvu si samozřejmě můžete domluvit i mimo ni.

školní uniformy
  • Výlet do Šestajovic
  • Český den proti rakovině
  • Oslava 30.výročí Sametové revoluce
  • 13. 11. Den Laskavosti
  • TERCIE B & KVARTA A ještě laskavější? No jasně!

Máte dotazy ohledně školních uniforem?

• Jana Trmalová
  • jana.trmalova@dinoskola.cz