Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava.

Vlastní autodoprava.

Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava. Ta slouží bezpečné přepravě dětí na školní akce, výlety a jiné vzdělávací aktivity. Škola disponuje několika moderními autobusy, které zajišťují pohodlí a především bezpečnost dětí při jejich cestách. Vozy splňují všechny potřebné evropské bezpečnostní normy.
Zároveň organizujeme přepravu žáků do a ze školy.

3 autobusy složící k dopravě studentů
  • První školní den
  • Dětský den jsme si všichni moc užili a konečně i sluníčka
  • Čtvrté třídy zdraví z jazykového pobytu na Maltě.
  • Cipískova 1.C navštívila Cipíska i celou jeho rodinu v rodném Jíčíně
  • Poznávací exkurze v Berlíně kvarty a sexty

Pro více informací prosím kontaktujte paní Lenku Krátkou.

• Technická ředitelka: Lenka Krátká
  • lenka.kratka@dinoskola.cz