Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava.

Vlastní autodoprava.

Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava. Ta slouží bezpečné přepravě dětí na školní akce, výlety a jiné vzdělávací aktivity. Škola disponuje několika moderními autobusy, které zajišťují pohodlí a především bezpečnost dětí při jejich cestách. Vozy splňují všechny potřebné evropské bezpečnostní normy.
Zároveň organizujeme přepravu žáků do a ze školy.

3 autobusy složící k dopravě studentů
  • Český den proti rakovině
  • Oslava 30.výročí Sametové revoluce
  • 13. 11. Den Laskavosti
  • TERCIE B & KVARTA A ještě laskavější? No jasně!
  • Den Laskavec

Pro více informací prosím kontaktujte paní Lenku Krátkou.

• Technická ředitelka: Lenka Krátká
  • lenka.kratka@dinoskola.cz