Výjimečný koncept vzdělávání

Investice do kvalitního vzdělání dítěte,
to je investice do jeho budoucnosti.

Koncepce vzdělávání

Jsme soukromá základní škola zaměřená na výuku cizích jazyků. V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština. Jsme škola s rodinnou atmosférou. Počet dětí ve třídě bývá obvykle okolo 15, v 1. třídě max. 18 a ve 2.-9. třídě max. 20 žáků.

Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k žákům a podpora specifických potřeb každého dítěte. Naším cílem je, aby žáky výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Zároveň usilujeme o maximální rozvoj každého dítěte.

studenti dino school of prague ze základní školy

Prvotřídní výuka jazyků

Jsme soukromá škola zaměřená na výuku cizích jazyků. V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština, v 8. ročníku, resp. tercii gymnázia, další cizí jazyk (francouzština či němčina).

Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí ve skupinách o max. počtu 10 žáků. Již od 1. třídy vyučujeme některé odborné předměty v angličtině. Žáci se účastní zahraničních pobytů, například ve Velké Británii, na Maltě či v naší partnerské škole ve Španělsku.

studenti dino school of prague ze  základní školy ve třídě

Práce s moderní technologií

S iPadem se ve vzdělávání otvírá svět plný nových funkcí a zážitků. Kreativní nástroje, interaktivní knihy, množství aplikací a obsahu pro téměř nekonečné možnosti učení.

Svůj iPad si každý student nebo učitel může personalizovat jen několika málo pohyby prstu a doplnit jej přesně o ty materiály, které k výuce potřebuje. Pestrá škála možností napříč předměty usnadňuje přizpůsobení iPadu všem typům studentů. Pro ještě pohodlnější práci s iPadem mají naši studenti k dispozici spoustu příslušenství, díky kterým iPad využijí mnohem lépe.

Výuka na iPadech:

• výuka od 5. do 9. třídy ZŠ a primy – kvarty gymnázia
  • interaktivní učebnice Fraus a další výukové programy
  • každé dítě má svůj iPad – zapůjčený školou
  • důraz na moderní interaktivní výuku

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Werichova vila
    • ŠVP 2.A + 2.B