Výjimečný koncept vzdělávání

Investice do kvalitního vzdělání dítěte,
to je investice do jeho budoucnosti.

DINO SCHOOLS of PRAGUE

DINO SCHOOLS of PRAGUE je jedinečný koncept vzdělávání, který je založený na propojení třístupňového vzdělávacího systému od mateřské školy přes školu základní až po gymnázium.

DINO SCHOOLS tak nabízí ucelený způsob vzdělávání již od předškolního věku dítěte s využíváním moderních studijních pomůcek jako například IPADů, které studentům poskytuje škola. Vzdělávací program je zaměřený především na výuku cizích jazyků.

studenti dino school of prague ze základní školy

Prvotřídní výuka jazyků

Jsme soukromá škola zaměřená na výuku cizích jazyků. V 1. třídě začínáme s angličtinou, ve 4. třídě přibývá španělština, v 8. ročníku, resp. tercii gymnázia, další cizí jazyk (francouzština či němčina).

Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v malých skupinách. Již od 1. třídy vyučujeme některé odborné předměty v angličtině. Žáci se účastní zahraničních pobytů, například ve Velké Británii, na Maltě či v naší partnerské škole ve Španělsku.

studenti dino school of prague ze  základní školy ve třídě

Práce s moderní technologií

S iPadem se ve vzdělávání otvírá svět plný nových funkcí a zážitků. Kreativní nástroje, interaktivní knihy, množství aplikací a obsahu pro téměř nekonečné možnosti učení.

Svůj iPad si každý student nebo učitel může personalizovat jen několika málo pohyby prstu a doplnit jej přesně o ty materiály, které k výuce potřebuje. Pestrá škála možností napříč předměty usnadňuje přizpůsobení iPadu všem typům studentů. Pro ještě pohodlnější práci s iPadem mají naši studenti k dispozici spoustu příslušenství, díky kterým iPad využijí mnohem lépe.

Výuka na iPadech:

• výuka od 5. do 9. třídy ZŠ a primy - kvarty gymnázia
  • interaktivní učebnice Fraus a další výukové programy
  • každé dítě svůj iPad – zapůjčený školou
  • důraz na moderní interaktivní výuku

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Výlet do Šestajovic
  • Český den proti rakovině
  • Oslava 30.výročí Sametové revoluce
  • 13. 11. Den Laskavosti
  • TERCIE B & KVARTA A ještě laskavější? No jasně!