Přijímací řízení


Obecné podmínky


Zapsat do naší mateřské školy můžete děti ve věku od 3 do 6 let. Cílem DINO SCHOOLS je osvojení si anglického jazyka na takové úrovni, jako by to byl druhý rodný jazyk dítěte. Proto je nejlepší, pokud s cizím jazykem přijde do kontaktu v co nejútlejším věku, neboť tak se dítě učí zcela přirozeně a velmi mu to usnadní další studium.
 • Chcete-li se o naší mateřské škole dozvědět víc nebo se přijít podívat, vyplňte prosím formulář níže.
 • Kritéria při přijímíní k předškolnímu vzdělávání

Kritéria při přijímání k předškolnímu vzdělávání:

K předškolnímu vzdělávání jsou přednostně přijímány děti v posledním a předposledním roce před zahájením povinné školní docházky (tzn. s účinností od 1. ledna 2017 je stanoveno dětem, které dosáhnou pěti let do 31. srpna, nastoupit v následujícím školním roce k povinnému předškolnímu vzdělávání) nebo děti s odkladem povinné školní docházky.

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025 se koná v období od ledna 2024 po předchozí telefonické dohodě se zákonnými zástupci dětí.

holčička z mateřské školky si hraje venku na klouzačce

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně


Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.


  • Mimořádné opatření
  • Divadelní představení školkáčků

  Informace


  Školné

  Našim žákům a studentům poskytujeme nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v odpovídající míře a kvalitě, platí se v našich školách školné. 

  Doprava dětí

  Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava. Ta slouží bezpečné přepravě dětí na školní akce, výlety a jiné vzdělávací aktivity. 

  Stravování

  Našim cílem v oblasti školního stravování je, aby se děti ve škole skutečně stravovaly.

  Školní poradenské pracoviště

  Školní poradenské pracoviště poskytuje pedagogicko-psychologickou poradenskou pomoc.

  Jak se k nám dostanete?

  Naše škola sídlí v ulici Bellova 352, která se nachází jen pár minut chůze od Hostivařské přehrady nedaleko metra C.