Obecné podmínky

Zapsat do naší mateřské školy můžete děti ve věku od 3 do 6 let. Cílem DINO SCHOOLS je osvojení si anglického jazyka na takové úrovni, jako by to byl druhý rodný jazyk dítěte. Proto je nejlepší, pokud s cizím jazykem přijde do kontaktu v co nejútlejším věku, neboť tak se dítě učí zcela přirozeně a velmi mu to usnadní další studium.
  • Chcete-li se o naší mateřské škole dozvědět víc nebo se přijít podívat, vyplňte prosím formulář níže.
holčička z mateřské školky  si hraje venku na klouzačce

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• První školní den
  • Dětský den jsme si všichni moc užili a konečně i sluníčka