Pro uchazeče

Přijímací řízení pro školní rok 2020/2021 bylo uzavřeno. Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2021/2022 jsou zveřejněny.

Pro budoucí primány

Den otevřených dveří  pro uchazeče o naše gymnázium proběhne online formou dne 3. 2. 2021 od 16 hodin.
Bližší informace obdržíte od zástupkyně pro gymnázium Mgr. Terezy Hajžmanové.

e-mail: tereza.hajzmanova@dinoskola.cz

studenti gymnázia před budovou

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2021/2022 jsou zveřejněny.

Pro přihlášení vás prosíme o vyplnění státního formuláře Přihlášky ke studiu ve střední škole a naši online interní přihlášky.

studenti gymnázia před budovou

Přijímací zkoušky

Jednotné státní přijímací zkoušky se konají z českého jazyka a matematiky formou testů. Školní část přijímací zkoušky se skládá z testu z anglického jazyka a ústního motivačního pohovoru.

Odevzdávání přihlášek je stanoveno do 1. 3. 2021.

Přijímací zkoušky nanečisto se budou konat v pátek 16. dubna. Z epidemiologických důvodů bude účast na těchto zkouškách umožněna pouze žákům naší základní školy. Pro informace a přihlášení kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Terezu Hajžmanovou (tereza.hajzmanova@dinoskola.cz).

studenti gymnázia v učebně

Přípravné kurzy

Kurzy probíhají od začátku listopadu do konce března ve čtvrtky od 15:50–18:00.

V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium
Terezu Hajžmanovou (tereza.hajzmanova@dinoskola.cz).

stuenti gymnázia v učebně

Poskytujeme svým žákům a studentům nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se na našich školách školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři a že studium probíhá v moderně vybavených třídách.

studenti gymnázia před budovou pod deštníkem

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.