Pro uchazeče

Přijímací řízení za rok 2018/2019 bylo uzavřeno. Informace k přijímacímu řízení pro rok 2019/2020 jsou již zveřejněny.

Pro budoucí primány

Přijďte si prohlédnout naši školu ve Dnech otevřených dveří 27. 11. 2019 a 8. 1. 2020 vždy od 16:00–18:00.

studenti gymnázia před budovou

Informace k přijímacímu řízení pro rok 2019/2020 jsou již zveřejněny.

Pro přihlášení vás prosíme o vyplnění státního formuláře Přihlášky ke studiu ve střední škole a naši online interní přihlášky.

studenti gymnázia před budovou

Přijímací zkoušky

Přijímací zkoušky se skládají
z písemných testů z matematiky, českého jazyka a angličtiny a z ústního pohovoru.

Přihlášku ke studiu je třeba odevzdat do 1. března 2020.

Termín přijímacích zkoušek nanečisto bude v pondělí 17. 2. 2020, pro přihlášení kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Zuzanu Novosadovou (zuzana.novosadova@dinoskola.cz).

Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2020.

studenti gymnázia v učebně

Přípravné kurzy

Naše gymnázium pořádá každoročně přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky.

Kurzy probíhají vždy od začátku listopadu do konce března ve čtvrtky od 15:30–17:30.

V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Zuzanu Novosadovou (zuzana.novosadova@dinoskola.cz)

stuenti gymnázia v učebně

Poskytujeme svým žákům a studentům nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se na našich školách školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři a že studium probíhá v moderně vybavených třídách.

studenti gymnázia před budovou pod deštníkem

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• Český den proti rakovině
  • TERCIE B & KVARTA A ještě laskavější? No jasně!
  • Den otevřených dveří na gymnáziu
  • První školní den
  • Poznávací exkurze v Berlíně kvarty a sexty