Pro uchazeče

Přijímací řízení pro školní rok 2021/2022 bylo uzavřeno. Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2022/2023 jsou zveřejněny.

Pro budoucí primány

Přijďte si prohlédnout naši školu ve Dnech otevřených dveří  24. 11. 2021 a 12. 1. 2022 vždy od 16:00–18:00.
Bližší informace obdržíte od zástupkyně pro gymnázium Mgr. Terezy Nehasilové.

e-mail: tereza.nehasilova@dinoskola.cz

studenti gymnázia před budovou

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2022/2023 jsou zveřejněny.

Pro přihlášení vás prosíme o vyplnění státního formuláře Přihlášky ke vzdělávaní - studiu ve střední škole a naší online interní přihlášky.

studenti gymnázia před budovou

Přijímací zkoušky

Jednotné státní přijímací zkoušky se konají z českého jazyka a matematiky formou testů. Školní část přijímací zkoušky se skládá z testu z anglického jazyka a ústního motivačního pohovoru.

Odevzdávání přihlášek je stanoveno do 1. 3. 2022.

Přijímací zkoušky nanečisto se budou konat ve středu 16. února. Pro informace a přihlášení kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Terezu Nehasilovou (tereza.nehasilova@dinoskola.cz).

studenti gymnázia v učebně

Přípravné kurzy

Kurzy probíhají od začátku listopadu do konce března ve středy od 15:30–17:30.

V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Terezu Nehasilovou (tereza.nehasilova@dinoskola.cz)

stuenti gymnázia v učebně

Poskytujeme svým žákům a studentům nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se na našich školách školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři a že studium probíhá v moderně vybavených třídách.

studenti gymnázia před budovou pod deštníkem

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.