Pro uchazeče

Přijímací řízení pro školní rok 2022/2023 bylo uzavřeno. Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny.

Pro budoucí primány

Dny otevřených dveří se budou konat ve středy 30. 11. 2022 a 11. 1. 2023 vždy od 16:00.
Připraveny pro Vás budou úkoly, kvízy, výukové laboratoře a také studenti a vyučující, kteří Vám rádi zodpoví Vaše případné dotazy.
Přijďte zažít naši školu osobně! Těšíme se na Vás.
V případě dotazů prosím kontaktujte zástupkyni ředitele, paní Mgr. Terezu Nehasilovou.

e-mail: tereza.nehasilova@dinoskola.cz

studenti gymnázia před budovou

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny.

Pro přihlášení vás prosíme o vyplnění státního formuláře Přihlášky ke vzdělávaní – studiu ve střední škole a naší online interní přihlášky.

studenti gymnázia před budovou

Přijímací zkoušky

Jednotné státní přijímací zkoušky se konají z českého jazyka a matematiky formou testů. Školní část přijímací zkoušky se skládá z testu z anglického jazyka a ústního motivačního pohovoru.

Odevzdávání přihlášek je stanoveno do 1. 3. 2023.

Přijímací zkoušky nanečisto se budou konat ve středu 15. února. Pro informace a přihlášení kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Terezu Nehasilovou (tereza.nehasilova@dinoskola.cz).

studenti gymnázia v učebně

Přípravné kurzy

Kurzy probíhají od začátku listopadu do konce března ve středy od 15:00–17:00.

V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele pro gymnázium Terezu Nehasilovou (tereza.nehasilova@dinoskola.cz)

stuenti gymnázia v učebně

Poskytujeme svým žákům a studentům nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v takové míře a kvalitě, jakou jsme si vytyčili jako náš cíl, platí se na našich školách školné. Díky získaným financím můžeme zaručit, že se dětem věnují ti nejlepší pedagogové a lektoři a že studium probíhá v moderně vybavených třídách.

studenti gymnázia před budovou pod deštníkem

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.