Ochutnávka z týdne mezipředmětových vztahů na téma starověké měření a počítání 😊

Veolia Energy Street Football 2024

Naši studenti konkrétně tým Dino Sporťáci se umístili na pátém místě. Takže páté místo z 16, to je krásný úspěch. Příští rok můžeme myslet i výše. Každopádně se studenti mohli zúčastnit i VIP zápasu s legendou a fotbalistou a bronzovým medailistou z Eura 2004 Vladimírem Šmicerem a poměřit síly s dalšími skvělými fotbalisty a fotbalistkami ⚽️ ❤️

Během dubna se 6. A a Primou A společně vyrazili na exkurzi do rodinné sklárny Rückl v Nižboru. Žáci se dozvěděli, jak se skleněné nádobí tvoří a sami si pak mohli vyzkoušet i broušení skla, ze kterého si každý odnesl vlastní originální designovou skleničku.

Servus aus Österreich – junior vyslanci zapojení do programu EPAS se minulý čtvrtek vydali k našim jižním sousedům do malebného Grazu na středoevropskou konferenci škol. Vyzkoušeli si, jaké to je prezentovat před početným publikem v angličtině, někteří se nebáli dokonce ani němčiny. Prostor byl samozřejmě i k navázání nových přátelství. Škola také získala cenné kontakty na zahraniční školy, které se jí v budoucnu mohou hodit pro realizaci nových programů. Pro další informace se vyplatí sledovat instagramový účet @dino.vyslanciep

Studenti Oktávy absolvovali pochod krásnou přírodou Českého krasu. Prohlédli si Aksamitovu bránu, lom Čertovy schody a na závěr Koněpruské jeskyně.

Tercie a 8.A navštívili v pražské Zoo komentovanou prohlídku pavilonů plazů a obojživelníků.

A tak to chodí u nás… Já bych se učil/a, ale… dva z deseti témat, které si mohli studenti oktávy vybrat v dnešní maturitní „slohovce“ z českého jazyka. Věříme, že si s tématy hravě poradí a bude se jim psát jedna báseň. Hodně štěstí nejen dnes, ale i zítra a v pátek! 🙂

Diskuze s panem europoslancem Marcelem Kolajou 🇪🇺🏴‍☠️ . .
My studenti EPAS jsme si připravili otázky a témata, která nás zajímala. Na ty a i na další z publika nám pak pan europoslanec ochotně odpovídal a my tím získali lepší přehled mimo jiné o:
📂 práci europoslance
📝 jak se sestavuje kandidátka
📯 způsob kariérního růstu v rámci demokratické strany
📡 lobbying v EU
💳 stranictví v ČR oproti západní Evropě
🖊️ legislativní procesy v rámci výborů
🌳 euro 7
Děkujeme všem zúčastněným a především @piratkolaja, že si na nás udělal čas ❤️ #epas #europe #europeanparliament #eu #💶

Desátý ročník úspěšné vzdělávací španělské soutěže DÍA Ň se opět vydařil.
Žáci 2. stupně ZŠ a studenti nižšího gymnázia dali do tohoto nádherného projektu všechno😊 a výsledek stál opravdu za to.
Ještě jednou všem třídám moc gratulujeme!

Hody, hody, doprovody, 🐥 Dejte vejce malovaný 🐣 Z gymnazijního klubu vám přejeme krásné Velikonoce 🐓🥚

Pozdrav z lyžáku v Alpách. Všichni zdraví, zranění žádné, sněhu dost, počasí krásné.

Naši studenti vyšších ročníků gymnázia opravdu nelení. Od září se vybraní žáci účastní projektu zapojení školy do sítě tzv. velvyslaneckých škol Evropského parlamentu (EPAS). Po vypracování tzv. checkpointu si už na naše menší i větší žáky chystají různé aktivity, dílny a kvízy. Moc se těšíme! 🙂 

V týdnu proběhlo školní kolo Zeměpisné olympiády. Zúčastnilo se ho 41 soutěžících téměř ze všech tříd 2. stupně základní školy a gymnázia.

Vyhlášení výsledků se uskuteční v pátek 9. února. Tři nejlepší z každé kategorie postoupí do okresního kola.

Studenti z nejvyšších ročníků našeho gymnázia letos opět vyrazili na veletrh vysokých škol Gaudeamus 2024, kde měli možnost prohlédnout si kompletní nabídku univerzit v ČR a zároveň se i zeptat vysokoškolských studentů na vše, co je zajímá.

Srdečně Vás zveme na školní ples Dino Schools, který se koná v pátek 23. února 2024 od 18:30 hodin v Národním domě na Vinohradech, nám. Míru 9, Praha 2.
Součástí plesu bude dekorování letošních maturantů, žáků 5.A, 5.B, 6.A, 9.A a primy. Těšit se můžete i na program maturantů ve stylu „Iconic Movies“. K tanci bude hrát kapela Hot Wings. Večerem nás provede moderátor Petr Vojnar.

Prodej vstupenek letos probíhá výhradně online přes tento odkaz. Pro lepší orientaci je přiložen plánek sálu včetně číslování stolů.
Vstupenky k sezení stojí 300 Kč, k stání 100 Kč.

V rámci Klubu mladého diváka jsme v lednu navštívili Národní divadlo a zhlédli divadelní klasiku v moderním pojetí – Maryšu bratří Mrštíků. Před samotným představením jsme si prošli „zlatou kapličku“ od sklepa se základními kameny až po půdu, kde jsme se dostali i na střešní terasu s Múzami a Trigami.

Naše škola hostila další ročník celopražské jazykové soutěže „Dino English Competition“ určené žákům MŠ, ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Soutěže se zúčastnilo 19 čtyřčlenných družstev z 6 škol. Soutěžní úkoly prověřily dovednosti žáků ve čtení, psaní, poslechu a konverzaci v angličtině. Žáci Dino School si vedli skvěle, obsadili 1. místa ve 4 z 5 kategorií a v jedné kategorii se umístili na 3. místě. Gratulujeme ke skvělému úspěchu 👏 a velký dík patří i našim učitelům, kteří žáky skvěle připravují. Vyhlášení výsledků proběhlo za účasti paní starostky pro Prahu 10-Petrovice.
Soutěž je realizována s finanční podporou hlavního města Prahy.

Byli jsme svědky úžasného vystoupení žáků 6.A a primy na Václavském náměstí, kteří nás nadchli svými vánočními písničkami. Radost dětí na podiu byla nakažlivá a brzy se všichni kolem usmívali 🙂 Velký dík patří paní učitelce, která s nimi pracovala a společně nám předvedli, jak moc jsou šikovní 🎶🌟 #VánočníRadost #talentovanágenerace

Od čtvrtka do soboty se naše gymnázium Dino High School účastní veletrhu Schola Pragensis v Kongresovém centru na Vyšehradě. Náš stánek najdete ve 4. patře, č. 417.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Naše studentky Irena Lee a Hana Lee se staly mistryněmi České republiky pro rok 2023 ve world taekwondo poomsae.👏

SINGL:
🥇Irena Lee – kategorie: CADET FEMALE A
🥇Hana Lee – kategorie: JUNIOR FEMALE A
PAIR:
🥇Irena Lee, Minh Anh Jakubík – CADET
TEAM:
🥇Irena Lee, Nella Kalíšková, Adroditi Zbrojová – CADET FEMALE
🥇Hana Lee, Marie Bulíčková, Michaela Baštecká – JUNIOR FEMALE

Amalie’s Amazing Adventures

Studenti 7.A, 8.A, SEKUNDY A TERCIE se zúčastnili slavnostní autogramiády knihy Amalie’s Amazing Adventures, na které během loňského školního roku spolupracovali s úspěšným britským autorem Frankem Englishem. Všem žákům moc gratulujeme. Kniha má obrovský úspěch a my už se těšíme na příběh studentů letošní PRIMY. Co plánují? To vám neprozradíme. Nechte se překvapit…

Zahájení divadelní sezóny – už i naše škola patří mezi 16 000 členů Klubu mladého diváka. První představení jsme absolvovali v pondělí 13.11. ve Švandově divadle a shlédli jsme moderní zpracování Shakespearova Hamleta.

During our PROJECT WEEK, students from Kvinta participated in our structural engineering and city planning project. We started the week by building bridges out of Lego and testing how much pressure each structure could withstand. Students had to plan out their structure and explain how it would hold weight. In addition, students competed in an egg drop challenge. The goal was to drop an egg out of our 3rd floor window without breaking the egg and both teams were successful in this engineering project. Lastly, students built paper airplanes to see which design would fly the farthest.
In addition to these engineering projects, students attended the CAMP (Center for Architectural and Municipal Planning) to see the city planning changes that are taking place in Prague around the Vltava River. We also visited the National Technical Museum to see how technology and engineering have changed over time.

Ve čtvrtek byli na řadě soutěska Jánošíkove diery a výstup na Veľký Rozsutec. Celkově jsme ušli 19 km za poměrně nepříznivého počasí. Všichni si sáhli na dno svých sil a okusili pravou vysokohorskou turistiku.

Dnešní hřebenovka se moc povedla, zdolali jsme Veľký Fatranský Kriváň (1 709 m) a díky krásnému počasí dohlédli až na vrcholky Západních a Vysokých Tater.

Část Sexty, Septimy a Oktávy včera v rámci projektového týdne na Slovensku úspěšně dorazila na Chatu pod Grúňom. Dnes je čeká pochod hlavním hřebenem Malé Fatry.

Pozdrav z Tábora: V rámci projektového týdne vyměnili kluci ze 7.A a sekundy školní uniformy za železné košile a doslova se „porvali“ v pravé husitské bitvě. V Husitském muzeu v Táboře si také zkusili roli badatele a své výsledky prezentovali na vědecké konferenci.

Studijní výměnný pobyt je v plném proudu 😀. Mezi učením se španělského jazyka v partnerské škole Centro de Enseñanza Severo Ochoa jsme stihli navštívit archeologické muzeum a užít si celodenní výlet na pláži 😀 🇪🇸 🏝️.

Žáci 8.A a studenti Tercie poznávají španělskou kulturu, zvyky, tradice a formu vzdělávání v rámci studijního výměnného projektu NEW AMIG@S. Jsou ubytovaní ve španělských rodinách a vzdělávají se ve španělské škole. Čas zbývá i na společné exkurze.
Na zdokonalování jazyka je toto rozhodně to nejlepší a ty nezapomenutelné zážitky k tomu…no, není to skvělé?!! ☺️ 🏝️ 🛫 ✈️ 😎 🇪🇸

Posíláme další dávku zážitků z Granady. 😊 I po výuce se snažíme využít čas na maximum… V pondělí odpoledne jsme si prošli s průvodcem centrum města. V úterý jsme navštívili Parque de las Ciencias, nadšené výkřiky byly slyšet hlavně v Biodomu s živými živočichy různých ekosystémů 🤩 Prošli jsme ale i výstavy zaměřené na lidské tělo, savce, vesmír… Večer jsme se vydali na noční prohlídku Alhambry zaměřenou na prostory paláce, což byl velmi netradiční zážitek. Ve středu jsme se po výuce prošli s průvodcem čtvrtí El Realejo, kde jsme ubytovaní a následovala denní část návštěvy Alhambry (zahrady a věže).

Studenti kvinty jsou na týdenním pobytu v Granadě, kde se zdokonalují ve španělštině a objevují její krásy. Hola! 💃🏽

6.A a prima zdraví z adaptačního pobytu v Krkonoších. Výšlap na Sněžku zdolán. 🙂

🌸 Založili jsme školní květinovou louku! 🌼 ✨
Žáci tříd 6.A a prima se společně podílejí na projektu květinová louka, která bude přínosem v mnoha směrech.
1. Podpora biodiverzity: Květiny a byliny na louce přilákají mnoho druhů hmyzu a ptáků a stane se tak malým pomocníkem pro místní ekosystémy.
2. Vzdělávání: Žáci mohou sledovat životní cykly rostlin a živočichů přímo ve školním prostředí.
3. Ochrana vodních zdrojů: Louka pomáhá zachycovat a zadržovat srážkovou vodu.
4. Estetická hodnota: Jakmile květiny vyrostou a pokvetou, bude zkrášlovat prostředí před školou.
5. Podpora místních druhů: Louka poskytne životní prostor pro rostliny a hmyz, který je přizpůsoben místním podmínkám. Tím pomůže udržovat biodiverzitu naší oblasti.
6. Ekologická výchova: V rámci projektu se naučí o důležitosti udržitelnosti a péče o přírodu. Tyto znalosti mohou sdílet s ostatními a šířit povědomí o ochraně našeho životního prostředí.
7. Společný projekt: Založení louky je skvělou příležitostí podílet se na společném projektu se svými kamarády.

Školní kolo přijímacích zkoušek do Primy gymnázia se bude konat 2. 6. V případě zájmu prosím kontaktujte zástupkyni pro gymnázium: tereza.nehasilova@dinoskola.cz

Výměnný studijní projekt NEW AMIG@S 2023 je u konce. Studenti španělského a našeho gymnázia měli možnost se seznámit s kulturou, tradicemi, výukou a rodinami, kde byli po celou dobu pobytu ubytovaní.
Tak zase příští rok!!! Hasta la vista……. Colegio Severo Ochoa!

Žáci na Maltě mají za sebou druhý den školy, kde si zlepšují svoji angličtinu. V pondělí odpoledne jsme byli na vyhlídkové plavbě kolem ostrova a v úterý jsme navštívili hlavní město Vallettu, kde jsme si prohlédli spoustu zajímavých míst- Upper Barrakka Gardens, Saluting Battery, Hastings Gardens.

Výměnný jazykový projekt NEW AMIG@S je téměř u konce, a tak přišlo na řadu vyhlašování nejlepších dvojic projektu za splnění všech podmínek včetně aktivit a úkolů. Studenti si tak odnesli dárkové poukazy. Gratulujeme! 👍 🏆 🥇

Žáci 4. tříd, část žáků 6.-7. tř. a primy-sekundy jsou na anglickém jazykovém pobytu na Maltě. Dopoledne je čeká výuka v jazykové škole a odpoledne výlety po okolí. 😀 🛳 ⛱ 🐠

Při příležitosti výměnného pobytu ve Španělsku jsme vyrazili na rafty. Sjížděli jsme řeku Segura. Moc jsme si to všichni užili.

V rámci dne mezipředmětových vztahů jsme pro Sextu uspořádali „Expedici Kilimandžáro“, na které jsme propojili výuku češtiny a zeměpisu.
Na Kilimandžáro jsme opravdu vystoupili, i když ne v Tanzánii, ale u nás v Petrovicích. Vyzkoušeli jsme si orientaci a pohyb dle zadaných souřadnic, vyhledávání indicií v nepřístupném terénu petrovických dětských hřišť a zpracování zajímavých zeměpisných témat. Na vrcholu pak došlo k recitování autorských básní zvaných limerick pojmenovaných podle historek námořníků z irského města Limerick.
Zde dvě básně na ochutnávku:
Na místě jménem Petrovice
našla se jedna krasavice,
jenže spadla do stoky,
ztratila své nároky
patřit mezi petrovické krasavice.

Jedna osoba z Petrovic
neměla v hlavě vůbec nic,
učila se na Dinu,
studovala fráninu,
ale chtěla umět víc.
Studenti z výměnného pobytu ve Španělsku se již adaptovali ve svých dočasných rodinách a vrhli se na poznávání španělské kultury, vzdělávání a na prozkoumání místního společenského života.
Jde jim to skvěle 😀 💃🏼 🪭 ✈️ 🇪🇸 👏🏻 !
Jazykové pobyty v zahraničí jsou nejlepší a nejrychlejší možností, jak zlepšit svoje jazykové znalosti, získat zkušenosti v zahraničí a poznat nová místa a nové kamarády.

Naše škola toto ví, a proto se každoročně účastní zahraničních výjezdu po celé Evropě.

Nyní představujeme školní jazykový zahraniční projekt NEW AMIG@S, který spočívá v tom, že studenti žijí 10 dni ve španělských rodinách a chodí tam i do školy.

Studenti tak mají možnost poznat nejen rodinné prostředí a zázemí své španělské dvojice, ale i jak to chodí ve španělské vzdělávací instituci.

QUE VIVA ESPAÑA!!! ☺️ ✈️ 🛫 🪭 🇪🇸 👍 💃🏼 🌞
Pozdrav z Juniorského maratonu Active life, happy mind
… Úžasní lidé, úžasné výkony! Bylo to prostě super…

Studenti Kvinty absolvovali výlet do lesů Českého krasu a návštěvu Koněpruských jeskyň. Prohlédli si známé krasové útvary-Aksamitovu bránu a Jelínkův most s krásnými výhledy na vápencový velkolom Čertovy schody. Místy to byl docela těžký boj se strmým blátivým terénem a také počasím, které bohužel ještě nebylo jarní. O to víc na závěr ocenili návrat domů v pohodlí školního autobusu 🙂.

Armádnímu muzeu ZDAR! Třídy tercie a 8.A se vydaly do Vojenského historického ústavu (AMŽ), kde si prohlédly historické exponáty vztahující se k vojenské historii. Podrobně jsme se poté zastavili u expozic k 1. a 2. světové válce. Mimo jiné si žáci mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak asi vypadal život vojáka v zákopu na západní frontě za Velké války. Návštěva muzea pak třídy inspirovala k tematické fotografii.

Sekunda se 7.A navštívili Národní zemědělské muzeum a zúčastnili se zajímavého ekologického programu Příběh obalu.

V rámci konání školních exkurzí třídy 9. A a Kvarta A vyrazily na jeden z posledních společných výletů v tomto roce, a to do pražské zoologické zahrady v Troji. Žáci se během návštěvy například již tradičně projeli místní lanovkou nebo se snažili vypozorovat obtížně viditelná mláďata některých zvířecích druhů, ať už je to čerstvě narozený a ohrožený druh luskouna či mládě australského klokana schovaného ve vaku.

Už to vypuklo! Naši maturanti zahájili písemnou prací z českého jazyka náročné maturitní klání. Na výběr měli např. úvahu na téma umělé inteligence, vypravování nebo líčení s názvem Ztracen/a v mlze. Zítra studenti pokračují písemnými pracemi z cizího jazyka. Přejeme všem pevné nervy, mnoho úspěchů a lehké pero při psaní. 

Žáci 8. a 9. ročníků ze základní školy a gymnázia dnes společně navštívili 25. ročník festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět 2023.
Žáci měli možnost zhlédnout film s názvem Dívčí gang (Girl Gang), který ukazuje realitu ze života jedné německé influencerky a jejích ,,posedlých‘‘ fanoušku.

Po filmu následovala debata s odborníkem Martinem Kožíškem, který se specializuje
na bezpečnost vystupování dětí a mladistvých na sociálních sítích.

Na podzim 2022 se naše škola zapojila do projektu Národní testování.
Někteří z našich žáků dosáhli těch nejlepších výsledků v našem kraji.
Moc gratulujeme.

Školní ples DINO 2023

V pátek 24. 2. se konal školní ples Dino School of Prague, kterého se účastnili jak žáci základní školy a jejich rodiny, tak i studenti osmiletého gymnázia s rodinami a komplet pedagogický sbor včetně vedení školy.
Ples se slavnostním šerpováním žáků 5., 6., 9. tříd naší základní školy a studentů Primy a Oktávy našeho osmiletého gymnázia zahájil pan zřizovatel Julius Prüger společně s ředitelem školy Ondřejem Zaorálkem.
Celý večer se nesl v duchu nenucené zábavy, tance a výstupů.
Maturantům, kteří si v druhé polovině večera převzali žezlo nad programem plesu, chceme říct díky za velice schopnou organizaci a dechberoucí vystoupení, které si pro nás představili.
Ples se velmi vydařil. To potvrdila i hojná účast tanečníků a tanečnic, kteří vydrželi na parketu až do pozdních nočních hodin. Rádi bychom poděkovali všem, kdo nás podpořili svojí účastí.

Vážení rodiče,

dovolte mi Vás informovat o organizaci následujících týdnů.

V souvislosti s úterním vydáním pololetního vysvědčení nás zítra, tedy 3. 2., čekají pololetní prázdniny.

Příští týden nám pak navazují jarní prázdniny. Do školy se tedy Vaše děti vracejí v pondělí 13. února.

Z únorových akcí dále zmiňuji Přijímací zkoušky nanečisto pro žáky 5. tříd (15. 2., přihlášení u paní zástupkyně Nehasilové) a Školní ples (24. 2.).

Rodičům žáků 5. tříd také dále připomínám termín odevzdání přihlášek k přijímacímu řízení na gymnázium, a to do 1. března.

S předstihem bych Vás také rád informoval o dubnovém ředitelském volnu.

Jako každý rok se v dubnu budou konat přijímací zkoušky na gymnázium, letos to bude 17. a 18. dubna.

Jelikož potřebujeme zajistit maximálně klidné a tiché prostředí ve dnech konání těchto zkoušek, bude organizace těchto dnů následující:

17. 4. – ředitelské volno na gymnáziu (na celé základní škole – včetně 2. stupně ZŠ – probíhá standardní výuka)

18. 4. – školní exkurze pro třídy gymnázia a 2. stupně ZŠ (výuka tedy probíhá mimo školu; o konkrétních exkurzích budou třídy v následujících měsících informovány; výuka na 1. stupni probíhá standardně)

Vážení rodiče, přeji Vám pěkně strávené dny s Vašimi dětmi, žákům pak přeji, aby si odpočinuli po náročných týdnech a načerpali síly na další výuku.

Závěrem bych rád poděkoval pedagogickému sboru, učitelům, vychovatelům i všem dalším zaměstnancům školy za jejich skvělou práci.

Budeme se na Vás těšit po jarních prázdninách😊

S pozdravem

Mgr. Ondřej Zaorálek
ředitel školy

Naši žáci a studenti nám dělají neuvěřitelnou radost a ve světě nás velmi dobře reprezentují. Výsledky rádi sdílíme na sociálních sítí, neboť jsme na všechny moc pyšní.
Dnes bychom chtěli vyšvihnout umístění v nejprestižnějším ocenění, které se může v Taekwondo dosáhnout. Toto ocenění získají ti závodníci, kteří na turnajích v průběhu roku dosáhnou nejlepších výsledků. Letošní vyhlášení vítězové museli zvítězit na nejméně šesti turnajích a na ostatních získat maximálně stříbro!

No, a naše holky to zvládly 🤩.

Hana (16 let, 3. dan) získala titul celkové vítězky v soutěži Taekwondo Extraliga Poomsae za rok 2022 v kategorii „junior“.

Irena (12 let, 1. poom) získala titul celkové vítězky v soutěži Taekwondo Extraliga Poomsae za rok 2022 v kategorii „cadet“.

Zina (9 let, 6. kup) získala titul celkové vítězky v soutěži Taekwondo Národní Liga Poomsae za rok 2022 v kategorii mladších „pupil“.
Moc gratulujeme!!!

Vážení rodiče,

pro ty z Vás, kteří vzhledem k chybějícímu sortimentu ve školním obchodě s uniformami zakoupili části oblečení v jiném obchodě, bych chtěla porosit, aby toto oblečení doručili do školy (pí Trmalové) nejpozději do 1. 2. 2023.
2. 2. 2023 brzy ráno vše odvážíme k vyšití loga.

Jedná se pouze o ty studenty, kterým kvůli jejich postavě nesedí uniforma z našeho obchodu.
Podmínkou je, aby zakoupené oblečení vizuálně odpovídalo školní uniformě, bylo bez jakýchkoli vzorů, výšivek, nápisů apod.).

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Sekunda A a 7.A zdraví z povinného lyžařského výcviku ❄️⛷🙂.

Naši studenti gymnázia a 2.stupně ve středu 11.01. 2023 rozhodli ve studentských volbách o budoucím českém prezidentovi. Již v prvním kole by poslali do čela státu Petra Pavla se ziskem 54 % hlasů. Volební účast dosahovala více než 70 %.
1. Petr Pavel – 64 hlasů
2. Danuše Nerudová – 28 hlasů
3. Pavel Fischer – 12 hlasů
4. Andrej Babiš – 11 hlasů
5. Marek Hilšer – 2 hlasy
6. Karel Diviš a Tomáš Zima – 1 hlas

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně


Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.


  • Werichova vila
  • ŠVP 2.A + 2.B
  • Výtvarná soutěž

  Informace


  Školné

  Našim žákům a studentům poskytujeme nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v odpovídající míře a kvalitě, platí se v našich školách školné. 

  Doprava dětí

  Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava. Ta slouží bezpečné přepravě dětí na školní akce, výlety a jiné vzdělávací aktivity. 

  Stravování

  Našim cílem v oblasti školního stravování je, aby se děti ve škole skutečně stravovaly.

  Školní poradenské pracoviště

  Školní poradenské pracoviště poskytuje pedagogicko-psychologickou poradenskou pomoc.

  Jak se k nám dostanete?

  Naše škola sídlí v ulici Bellova 352, která se nachází jen pár minut chůze od Hostivařské přehrady nedaleko metra C.