Školné pro mateřskou školu

Půldenní: 11 300 Kč/měsíc

Celodenní školné zahrnuje:

• docházku Po - Pá od 8:00 do 18:00 h
  • veškeré aktivity a akce, které MŠ nabízí (vyjma podzimní a zimní školy v přírodě - ty jsou hrazeny individuálně rodiči)
  • pojištění dítěte
  • Půldenní školné činí 11 300 Kč/měsíc.

Půldenní školné zahrnuje:

• docházku Po - Pá od 8:00 do 13:00 h
  • veškeré aktivity a akce, které MŠ pořádá v dopoledním programu
  • pojištění dítěte

Úhradu školného lze provádět hotově nebo převodem na účet č.: 271842790277/0100 u Komerční banky Praha 1.

Na sourozence v nasi Dino Schools se vztahuje 10% sleva. Vzhledem k akreditaci od září již nejsme plátci DPH. Zápisné nyní činí 2.500,-Kc.

Školné pro základní školu

180 000/rok

Školné zahrnuje:

• výuku, podzimní školu v přírodě, exkurze a výlety
  • odpolední družinu (každý den do 17.30)
  • učebnice a veškeré učební pomůcky
  • konzultace školního psychologa, speciálního pedagoga a logopeda
  • pojištění

Školné je splatné ve dvou splátkách - k 15. červnu a 15. lednu. Na sourozence v některé z našich DINO škol se vztahuje 10% sleva ze školného. Je možné domluvit individuální platební kalendář.

Úhradu školného lze provádět v hotovosti nebo převodem na účet č. 51-0930 500 247/0100 u Komerční banky.

Školné pro gymnázium

prima-kvarta: 150 000/rok
kvinta-sexta: 170 000/rok
septima-oktáva: 180 000-200 000/rok

Školné zahrnuje:

• výuku, exkurze a výlety
  • odpolední klub (každý den do 17.30)
  • učebnice a veškeré učební pomůcky
  • konzultace školního psychologa, speciálního pedagoga
  • pojištění

Úhradu školného lze provádět hotově nebo převodem na účet č.: 51-108 304 0247 /0100 u Komerční banky Praha 1

Přijďte zažít Vaši novou školu osobně

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme na dnech otevřených dveří, nebo přijďte navštívit vyučování a poznejte, jak to u nás chodí.

• První školní den
  • Dětský den jsme si všichni moc užili a konečně i sluníčka
  • Čtvrté třídy zdraví z jazykového pobytu na Maltě.
  • Cipískova 1.C navštívila Cipíska i celou jeho rodinu v rodném Jíčíně
  • Poznávací exkurze v Berlíně kvarty a sexty