Petra

Vychovatelka školní družiny

Ačkoliv jsem v minulosti vyzkoušela různá povolání i přes manažerskou pozici, vždy mi chyběl krůček k plné spokojenosti. Příjemné prostředí a milý kolektiv je pro mě prioritou a to ve škole nacházím a cítím se tu šťastně. Pozici vychovatelky jsem si vybrala právě proto, že v náplni práce můžu spojit své nejsilnější stránky jako je zodpovědnost, spolehlivost i trpělivost a zároveň je skloubit společně se svými tvůrčími a kreativními schopnosti. Několikrát jsem se účastnila jako táborová vedoucí a vychovatelka na školkách v přírodě. Myslím si, že děti mě mají rádi především proto, že i přes stálou výchovu a jejich vedení se snažím být primárně přátelská, pozitivní a ráda se zapojuji do jejich her. Kreativně pracovat s dětmi, věnovat se jim a dále je rozvíjet mě velmi nabíjí. Důležitá je pro mě také smysluplnost této práce, kterou vidím především v možnosti děti pozitivně ovlivňovat v jejich vývoji a být jim nápomocná v prožívání jejich dětství ve školním prostředí.

Zájmy:

• četba
  • kultura
  • zpěv
  • příroda
  • cestování
  • tvůrčí a manuální činnost
  • keramika