Oslava 30.výročí Sametové revoluce

Děti dostaly zadaný dobrovolný projektový úkol „Sametová revoluce a co o ní víš“, zpracovaly příspěvky, kterými jsme si vyzdobili vstupní dveře tak, aby každý věděl, že 2.B o tomto důležitém datu ví téměř vše. V hodině Světa práce jsme simulovali událost na Národní třídě 17.11. – za použití šablon igráčků jsme vytvořili dvě skupiny, demonstrantů a studentů. Celý projekt byl završen naši návštěvou pomníku k 17.11. na Národní třídě, prvnímu polistopadovému prezidentovi Václavu Havlovi jsme osobně poděkovali u „jeho“ srdce u Nové Budovy Národního divadla. Po té jsme pěšky došli na Staroměstské náměstí. Tam jsme navštívili výstavu fotografií Jana Šibíka – „1989“. Pochopili jsme z fotografií velmi dobře, jak to asi tenkrát vypadalo.

Informace


Školné

Našim žákům a studentům poskytujeme nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v odpovídající míře a kvalitě, platí se v našich školách školné. 

Doprava dětí

Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava. Ta slouží bezpečné přepravě dětí na školní akce, výlety a jiné vzdělávací aktivity. 

Stravování

Našim cílem v oblasti školního stravování je, aby se děti ve škole skutečně stravovaly.

Školní poradenské pracoviště

Školní poradenské pracoviště poskytuje pedagogicko-psychologickou poradenskou pomoc.

Jak se k nám dostanete?

Naše škola sídlí v ulici Bellova 352, která se nachází jen pár minut chůze od Hostivařské přehrady nedaleko metra C.