Kariéra

Soukromá základní škola sRVJ DINO-ELEMENTARY, s.r.o.
hledá od září 2019 třídní učitelku na 1. stupeň ZŠ. Nástup možný ihned.
Komunikativní znalost AJ výhodou. Příjemné mezinárodní prostředí a nadstandardní ohodnocení.

V případě zájmu kontaktujte zástupkyni pro základní školu Mgr. Ivu Doubravovou iva.doubravova@dinoskola.cz

Soukromá základní škola sRVJ DINO-ELEMENTARY, s.r.o.
a Soukromé osmileté gymnázium DINO-HIGH SCHOOL, s.r.o.
hledají od září 2019 vyučujícího Informační a komunikační technologie. Nástup možný ihned. Příjemné mezinárodní prostředí a nadstandardní ohodnocení.

V případě zájmu kontaktujte zástupkyni pro gymnázium Mgr. Zuzanu Novosadovou zuzana.novosadova@dinoskola.cz