2. kolo přijímacího řízení

Vážení uchazeči,

z důvodu zbylých neobsazených míst do budoucí třídy Prima vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení.

2. kolo přijímacího řízení proběhne v pátek 26. 6. 2020 v 9:00. Příchod nejpozději v 8:45.

Toto 2. kolo bude sestávat z testu z anglického jazyka a ústního pohovoru.

Uchazeči zároveň předloží výsledky z jednotných přijímacích zkoušek: z českého jazyka a matematiky.

Veškeré organizační pokyny k 2. kolu přijímacích zkoušek budou s uchazeči řešeny individuálně.

Před vstupem do budovy musí uchazeči odevzdat vyplněný formulář o bezinfekčnosti – čestné prohlášení. Povinností je také rouška.

Případní zájemci mohou kontaktovat zástupkyni pro gymnázium: zuzana.novosadova@dinoskola.cz

Mgr. Ondřej Zaorálek