Tělocvična a jiné prostory k pronájmu

Hledáte volné prostory pro sportování?

Dino School of Prague poskytuje v rámci doplňkové činnosti jak zájmovým organizacím, tak i široké veřejnosti pronájem tělocvičny včetně dvou šaten se sociálním zařízením. Tělocvična je využitelná ke kondičním cvičením, józe, tanečním aktivitám, míčovým aktivitám, na badminton atd. Tělocvičnu je možno poskytnout k dlouhodobému pravidelnému pronájmu. S ohledem na to, že objekt neumožňuje případnému nájemci samoobslužný přístup (tj. bez přítomnosti a součinnosti našich zaměstnanců), je s tímto třeba počítat při řešení pronájmu.

Tělocvična disponuje samostatným vchodem. Po domluvě lze pronajmout i jiné prostory.

Provozní doba: pondělí až pátek od 16.00 do 18.00 hodin.

Cena: 500 Kč/h (60 minut)

Pro informace o volných termínech pište na lucie.kroutilova@dinoskola.cz