Jitka

Učitelka španělského jazyka

Španělštinu jsem začala studovat na střední škole vlastně náhodou – na angličtině bylo plno. Ale po dvou letech při studentské výměně ve Španělsku jsem se do ní zamilovala a tahle láska mi vydržela dodnes. Baví mě vymýšlet pro malé děti jazykové hry a žasnu jak jim španělština jde lehce a zrovna tak mě baví, když ti starší začnou třeba správně mluvit v minulém čase , to je taková malá výhra.

Ve svých hodinách se snažím, aby se děti něco naučily, něco se dozvěděly,
trochu pracovaly a – dobře se bavily.

Vzdělání

• FF UK Hispanistika-Iberoamerikanistika

Kurzy

• Univerzita Salamanca – Kurz španělského jazyka a kultury pro učitele