Vážení rodiče,
na loňské Radě rodičů jsme byli požádáni, abychom o případném ředitelském volnu informovali s větším časovým předstihem.
Z tohoto důvodu bych si Vás s více než 2měsíčním předstihem dovolil informovat o následujícím:
Z důvodu zajištění ideálních podmínek během přijímacích zkoušek na gymnázium ve dnech 16. a 17. 4. vyhlašuji v těchto dnech na gymnáziu ředitelské volno.

Ředitelské volno se netýká 1. ani 2. stupně základní školy.

Přehled volna v měsíci dubnu:

9. 4. – velikonoční prázdniny

10. 4. – státní svátek