Prohlášení o přístupnosti

Dinoskola.cz Přístupové prohlášení

Aktualizováno: říjen 2019.

Obecné

Dinoskola.cz. usiluje o to, aby naše služby byly přístupné lidem s postižením. Dinoskola.cz investovala do nápomocných prostředků, aby naše stránky byly snadno použitelné a přístupné lidem s postižením, jelikož pevně věříme, že každá osoba má nárok žít důstojně, má mít stejné příležitosti, pohodlí a nezávislost. 

Přístup na Dinoskola.cz.

Dinoskola.cz má k dispozici Uživatelsky přístupnou pomůcku, která slouží k usnadnění daného přístupu. Software dovoluje Dinoskola.cz zlepšit její dodržování s uživatelsky přístupnými pomůckami a pokyny pro usnadnění přístupu na webovém obsahu (WCAG 2.1).

Umožnění přístupnosti nabídky v menu

Dinoskola.cz zpřístupňuje nabídku pro usnadnění navigace na stránkách, je umožněna    klepnutím na ikonu v přístupové nabídce v menu, která je zobrazena v rohu stránky. Po zpřístupnění nabídky menu prosím počkejte malý moment, než se plně stáhne nabídka v menu.

Prohlášení

Dinoskola.cz má nadále snahu zlepšovat přístupnost na našich stránkách a našich služeb, jelikož věříme, že je to naše povinnost a společný morální závazek, umožnit bezproblémový přístup a bez překážek použití pro ty z nás, kteří mají jakékoliv postižení. Přes naši snahu umožnit přístup a obsah na Dinoskola.cz plně přístupný, některý obsah nemusí být aktualizován na přísnější standartní přístup. Toto může být z důvodu, že jsme neidentifikovali nejlepší technologické řešení.   

Jsme tu pro Vás

Pokud máte potíže s obsahem Dinoskola.cz nebo potřebujete poradit s navigací na našich stránkách, kontaktujte nás prosím během našich úředních hodin, které jsou uvedeny níže a my Vám rádi budeme nápomocni. 

Kontakt

Pokud byste chtěli nahlásit problém s přístupem, měli nějaké otázky nebo potřebujete s něčím poradit, kontaktujte prosím Dinoskola.cz zákaznickou podporu na e-mailu info@dinoskola.cz.

 

Informace


Školné

Našim žákům a studentům poskytujeme nadstandardní vzdělání. Abychom ho zajistili v odpovídající míře a kvalitě, platí se v našich školách školné. 

Doprava dětí

Jednou z dalších předností a výhod naší školy je vlastní autodoprava. Ta slouží bezpečné přepravě dětí na školní akce, výlety a jiné vzdělávací aktivity. 

Stravování

Našim cílem v oblasti školního stravování je, aby se děti ve škole skutečně stravovaly.

Školní poradenské pracoviště

Školní poradenské pracoviště poskytuje pedagogicko-psychologickou poradenskou pomoc.

Jak se k nám dostanete?

Naše škola sídlí v ulici Bellova 352, která se nachází jen pár minut chůze od Hostivařské přehrady nedaleko metra C.