Mgr. Petra Dovhunová

Třídní učitelka 7.A
petra.dovhunova@dinoskola.cz

Vzdělávací činnost stavím na filozofii konstruktivismu, akcentuji komunikační přístup ve výuce a osobně souzním se zážitkovou pedagogikou. Snažím se o maximální podporu žáků a individuální přístup. Usiluji o to, aby si žák byl vědom svých kvalit, ať už jsou jakékoliv.

Vzdělání:

• Univerzita Karlova – Pedagogická fakulta (učitelství pro střední školy ČJ – ZSV)
  • Ostravská univerzita – Pedagogická fakulta (specializace v pedagogice)

Praxe:

• 2019 – dosud: Dino Schools of Prague
  • 2015 – 2018: ZŠ a MŠ Praha 5 – Smíchov, Kořenského 10/760 – učitelka
  • 2016 – 2017: Rollig, spolek pro rozvoj zážitkových her – Tvorba vzdělávacích zážitkových her
  • 2015: Věda nás baví, o.p.s. – lektor výukových programů
  • 2015: ZŠ Rakovského – učitelka
  • 2012 – 2014: Dolní oblast Vítkovice, zájmové sdružení právníckých osob – animátor výukových programů

Zájmy:

• Hory