Renata Müllerová

Romana Müllerová

Vychovatelka školní družiny
romana.mullerova@dinoskola.cz

Jmenuji se Romana a práce vychovatelky je pro mne nová.

Doposud jsem se celý svůj profesní život věnovala administrativě a obchodu. Cítila jsem určité uspokojení, když jsem pečovala o spokojenost zákazníků, protože jsem mohla uplatnit svou empatii a ochotu pomoci. Stále to však nebylo ono. Má duše volala po možnosti tvořit, po různorodosti aktivit. Nyní jsem se po letech pouhého docházení do zaměstnání odvážila úplně změnit své zaměření v souladu se svou osobností.

Baví mne hry s dětmi a možnost je pozitivně ovlivnit v jejich vývoji. Z práce neodcházím vyčerpaná, ale s energií a pocitem smysluplnosti.

Děkuji DINU za příležitost rozvinout svůj potenciál. Budu se o to více snažit dát ze sebe dětem to nejlepší.