Mgr. Zdeněk Krůta

Učitel matematiky a fyziky
zdenek.kruta@dinoskola.cz

Jsem učitel matematiky a fyziky. Na mé profesi mě nejvíce přitahuje skutečnost, že když někoho něco naučím, tak už mu to nikdo nikdy nemůže vzít. A on to bude určitým způsobem předávat dál. Tak tady po mně něco zůstane a to mě uspokojuje.

Vzdělání

• Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta, obor Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů, aprobace matematika, fyzika atestace z fyziky.

• ECDL ZŠ Hanspaulka – 16 let
  • ZŠ Nad Přehradou – 5 let