Mgr. Luboš Růžička

Učitel matematiky a fyziky
lubo.ruzicka@dinoskola.cz

Odmala jsem měl rád přírodní vědy a z toho nakonec pramenila i moje volba jít studovat matematiku a fyziku. Po řadě let strávených v komerční sféře mě nakonec záliba v práci s dětmi , ke které jsem se dostal přes trenérství ve sportovních oddílech, vedla k rozhodnutí stát se učitelem. Jsem moc rád, že mohu aspoň malým kouskem přispět k výchově mladé generace  a dále předávat své znalosti a zkušenosti.

Vzdělání:

• MFF UK fakulta matematiky, specializace – statistika
  • PF HK – obor učitelství pro druhý stupeň

Zájmy:

• sport, vysokohorská turistika a cestování