Mgr. Linda Kerhartová

Třídní učitelka 5.B
linda.kerhartova@dinoskola.cz

K učitelství mě přivedla moje maminka, která mi byla vždy inspirací. Tak jako ji, mě práce s dětmi vždy bavila a naplňovala, proto jsem se rozhodla jít stejnou cestou. Na práci se mi líbí, že můžu sledovat pokroky dětí a jejich upřímnou radost z úspěchu. Učitelství mi dává smysl a je pro mě výzvou, jelikož vím, že dobrý učitel není pouze ten, který dává vždy dobré známky. Musí umět celou třídu zaujmout a děti nadchnout pro jakékoliv téma. Mým cílem je také vytvořit podněcující prostředí, kde se budou děti cítit příjemně a kam se budou vždy s úsměvem vracet.
Na 1. stupni se mi mimo jiné líbí, že můžu na děti působit také výchovným aspektem, což ale platí i z opačné strany – často se učím i já od nich.

Vzdělání

• 2011 – 2016
Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci,
studijní obor: Učitelství pro 1. stupeň ZŠ