Alžběta Kacvinská

Asistentka pedagoga
alzbeta.kacvinska@dinoskola.cz

Už v dětství mě bavilo starat se o děti. Svoji o tři roky mladší sestru jsem naučila číst dřív, než začala chodit do školy.

V průběhu studia na gymnáziu jsem si přivydělávala doučováním německého jazyka a po složení maturitní zkoušky jsem se rozhodla přihlásit na Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor speciální pedagogika, protože mě tento obor lákal.

Speciální pedagogiku studuji dodnes a pracovat s dětmi mě baví, proto jsem se rozhodla pro práci asistenta pedagoga.