Ing. Jelen Milan

Ing. Milan Jelen

Učitel matematiky
milan.jelen@dinoskola.cz

Mám rád matematiku a řešení problémů, ale ještě více uspokojení mi přináší podělit se o své zkušenosti a znalosti se svými žáky a naučit je, jak je používat pro řešení problémů. Nestačí vědět CO, je třeba vědět JAK.

Ve výuce matematiky mám více než 10 let praktických zkušeností, zejména na SŠ a VŠ úrovni, a to jak v ČJ, tak i v AJ.

Vzdělání

• VUT Brno, FEL – obor elektronické počítače

Zájmy

• cestování
  • četba
  • šachy
  • plavání

Oblíbený citát

Existují tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.