Jan Munia

Mgr. Jan Munia

Třídní učitel 8.A
jan.munia@dinoskola.cz

Již od mala jsem měl rád sport, a když jsem se na gymnázium rozhodoval co budu dál dělat Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy byla pro mě jasnou volbou. Během studia jsem byl na studentském pobytu ve Slovinsku a na praxi v Belgii. Mimo učení tělesné výchovy na DINO SCHOOLS vedu sportovní kroužky a jezdím na sportovní kurzy (lyžařský, vodácký). Na DINO SCHOOLS mě baví, že můžu pracovat s dětmi z mateřské školy až po vyšší stupeň gymnázia. Mimo DINO SCHOOLS organizuji letní tábory.

• SEEC s.r.o.
• Royal Belgian Ice Hockey Federation