Jagošová Tereza

Mgr. Tereza Jagošová

Třídní učitelka 3.A
tereza.jagosova@dinoskola.cz

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor učitelství prvního stupně se specializací německý jazyk.  Během studií jsem měla možnost studovat a absolvovat praxi na základní škole v Berlíně.  Kulturu, jazyk i prostředí německy mluvících zemí jsem si opravdu zamilovala. Po ukončení vysoké školy jsem nastoupila na základní školu v Dolních Břežanech. Poté jsem učila na základní škole v Hostivaři. Mezi mé koníčky patří cestování, turistika, lyžování, volejbal a jízda na kole. Volný čas nejraději trávím s rodinou. Ráda se řídím citátem Pavla Maurera : „Nejezte, nepijte, ale hlavně nežijte blbě.“