Iveta Vojtěchová

Vedoucí vychovatelka
Koordinátor volnočasových aktivit
iveta.vojtechova@dinoskola.cz

Práce s dětmi je mým koníčkem, mimo své dvě vlastní věnuji dětem většinu svého času již řadu let.

Vedla jsem zájmové kroužky sportovního i kreativního zaměření, arteterapie, podílela se na organizaci školních akcí (ŠVP, Jarmark, Vánoční koncert, Zahradní slavnost…) a pracovala s integrovanými žáky (se sluchovým, zrakovým i tělesným postižením, s poruchou PAS, ADHD…), nadanými žáky i s cizinci (výuka češtiny jako cizího jazyka).

Zájmy

• sport (běh, plavání, cyklistika, turistika)
  • literatura
  • divadlo