Ing. Mgr. Pavel Štorch

Učitel zeměpisu a přírodopisu
pavel.storch@dinoskola.cz

Od puberty mne poháněly ideály: Touha po pravdě a svobodě. Zároveň mne trápila otázka, zdali se vydat přírodovědným nebo humanitním směrem. Nakonec jsem zvolil oboje a jsem tomu velmi rád. Nedokážu si představit život bez přírody ani kultury. Nicméně věda ani literární bádání mne příliš neuspokojovaly – chyběli mi lidé a komunikace. Proto jsem v ochraně přírody tíhnul k ekologické výchově, která mě nakonec přivedla k samotnému učitelství. Práce s dětmi mě naplňuje a jsem rád, že zde můžu předávat dál své znalosti a zkušenosti.

Vzdělání

• Masarykova univerzita, Filozofická fakulta – Německá filologie
  • Roční studijní pobyty na Universität Bremen a Paris-Lodron Universität Salzburg
  • Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta – Německá filologie