Libor

Třídní učitel KVARTA A

Jediný Chod na škole.
Klasik praví, že vzdělání je to, co nám zůstane, až vše zapomeneme, co zbyde, až vše ztratíme. Vzdělání je pro mě zrání, které nemá cíl, ale je to proces, heideggerovská horská cesta, jež je zprvu prudká, ale po výstupu nás odmění mocným výhledem do krajiny.
Musí ale také trošku “bolet”. Nekončí tím, že znám odpovědi na všechny otázky, ale naopak  znovu-kladením upřímných a podstatných otázek, že jsem vyhraněnou a silnou osobností s hlubokým vědomím sebe sama a své důstojnosti.  Být vzdělaný nás vede k uskutečnění toho nejlepšího v nás – a být u toho jako učitel je celkem velká věc.

Vzdělání:

• Univerzita Karlova – Učitelství českého jazyka a základů společenských věd pro SŠ (summa cum laude)
  • Masarykova univerzita – hospodářská politika (probíhající)

Praxe:

• studijní praxe Gymnázium J. Š. Baara v Domažlicích, Malostranské gymnázium