Bc. Tereza Teplá

Asistentka pedagoga
tereza.tepla@dinoskola.cz

Vidět svět dětskýma očima, neztratit čistou duši. Nebát se upřímnosti, umět naslouchat a být na blízku je-li třeba. Pracovat společně s dětmi a být součástí týmu, který děti vzdělává, je pro mne velkou radostí a životní inspirací. Jsem maminka dvou školáčků, a tak výuku vnímám a prožívám nejen jako pedagog, ale i jako rodič. Mateřská dovolená byla pro mne tou největší životní školou a zkušeností. Jsou dny, kdy jde všechno hladce, snadno a s úsměvem. Někdy se však nedaří a je třeba podat pomocnou ruku. Být dětem oporou, rádcem, maminkou, kamarádkou, parťákem do pohody i nepohody to je mé poslání.

Motto: „Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné…“

Malý princ, Antoine de Saint-Exupéry

Vzdělání

2008 – 2011 Univerzita Jana Ámose Komenského Praha     mediální studia Bc., obor: Sociální a masová komunikace

2006 – 2007  Royal Surgical Aid Society – Age Care (GB, London)    Odborná stáž      Diplom

Pracovní zkušenosti

Dino schools of Prague; Dino Elementary school, s.r.o.

Vychovatelka školní družiny / lektor – dramatický ateliér

K.A.Production s.r.o.

Výroba a produkce audiovizuálních pořadů, tvorba klientských filmů (EkoKom a.s., Templářské sklepy, státní sektor MŠMT, MŽP, MPO), agenturní činnost, eventy, výstavy./ Produkční

Royal Surgical Aid Society – Age Care (GB, London)