Bc. Ladislava Volková, M.A.

Učitelka informační technologie
ladislava.volkova@dinoskola.cz

Prošla jsem různými povoláními v korporátním světě. Se svým humanitním vzděláním jsem se ocitla mezi programátory a IT konzultanty abych zjistila, že je svět informačních technologií fascinující a že mne nesmírně baví. Po letech v nadnárodních společnostech mne ale nadchla práce se studenty, a tak jsem se rozhodla se učitelství věnovat naplno. Na našich ICT hodinách se soustředíme na praktické využití IT, tvoříme webové stránky a eShopy. Dáváme si do souvislostí ekonomický i filosofický pohled na globální digitální svět. Nedržíme se dogmat, ale diskutujeme.

Vzdělání:

• Doktorské studium (probíhající na VSE FFU)
  • Doplňující pedagogické studium (VSE FFU)
  • Magisterské studium Central European University obor Evropská studia
  • Bakalářské studium oboru Vysoká škola ekonomická v Praze fakulta Národohospodářská

Zájmy:

• ekologické zemědělství